SVĚŘTE SVŮJ ZRAK PROFESIONÁLŮM.  TEL.: 482 311 792

Plastická operace horních a dolních víček

Projevy stárnutí pleti jsou velmi brzy viditelné zejména na kůži obličeje. Kůže a podkoží ochabuje, s přibývajícím věkem ztrácí kůže svou elasticitu. To je nejvíce patrné kolem očních víček, kolem úst a na čele. Tato část obličeje je funkčně velmi namáhaná, proto se zde vrásky objevují nejdříve a mají za následek vznik vrásek, čímž se také mj. postupně zmenšuje zorné pole.

Plastické operaci předchází konzultace s odborníkem, který klienta obeznámí s výkonem operace, jejího rozsahu a průběhu. Při konzultaci je nutné také sdělit lékaři všechny léky, které klient užívá. Také bude klient obeznámen s možnostmi provedení operace a pak bude moci posoudit, která z nich mu nejvíce bude vyhovovat. Při operaci, která se ve většině případů dělá ambulantně s lokální anestézií (místní znecitlivění), odstraní chirurg přebytečné části kůže, které tvoří vrásky a váčky pod očima (lidově – pytle pod očima), ale zároveň zajistí správné zavírání víček a tím zajistí správný poměr mezi estetickou a zdravotní částí výkonu. Ne nadarmo se říká, že zdraví je nade vše a tak se klienti nemusejí bát o to nejcennější, protože naši chirurgové se postarají nejen o vzhled, ale i o zdraví.


Operaci provádí renomovaní chirurgové naší kliniky, kteří ke klientům přistupují s lidskostí a trpělivostí přímo na naší klinice, která disponuje moderním vybavením a postupy, které zaručují špičkové provedení operační i pooperační fáze výkonu. Operace je vhodná pro muže i ženy, kteří touží po mladším a svěžejším vzhledu svých očí.

Náš personál vás rád obeznámí s detaily operace osobně na naší klinice.