SVĚŘTE SVŮJ ZRAK PROFESIONÁLŮM.  TEL.: 482 311 792

Operace očí

Špičkové vybavení a kapacita operačního sálu umožňuje odoperovat pacienty z celého Libereckého kraje a okolí a umožňuje též nabízet své služby i pacientům z Polska a Německa. U nás je možné absolvovat zákrok do tří týdnů od předoperačního vyšetření.

post-menu-1 post-menu-2 post-menu-3
Operace šedého zákalu Plastické a estetické operace Refrakční operace

Operace šedého zákalu

V novém špičkově vybaveném operačním sále operujeme především jedno z nejrozšířenějších očních onemocnění – šedý zákal. Zákrok je nebolestivý a trvá zhruba patnáct minut. Provádí se při vědomí, pouze v lokální anestezii.

  • Pojištěnci VZP, Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra ČR, Vojenské zdravotní pojišťovny, České průmyslové ZP a Zaměstnanecké pojišťovny Škoda a OZP mají zákrok hrazen ze zdravotního pojištění.

Refrakční operace

Je možné se též objednávat na refrakční operace, po nichž brýle, nebo kontaktní čočky nahradí čočka přímo uvnitř oka.

Plastické a estetické operace

Operace očních víček trvá zhruba hodinu, provádí se v lokální anestézii a  proběhne-li vše v pořádku, už třetí den po operaci se můžete vrátit do práce. Je vhodné se vyvarovat prašnému prostředí a slunečnímu svitu. Pooperační péče není nijak  náročná. Do jednoho týdne po operaci jsou odstraněny stehy, otoky většinou odezní do 2 – 3 týdnů a stav se stabilizuje do 2 měsíců.

Kontaktujte nás